Kitapların Basımı

Öncelikle hayırlı günler diliyoruz…

Kitaplarımızın basımı tamamlandı şükürler olsun. Nasipse Çarşamba (26.09.2018) gününden itibaren bekleyen isteyen herkes Mübareğin Kabrinden kitaplarını temin edebilecekler.

Ayrıca kitapların isteyenlere kargolanması ile Türbedar Hasan Bey ilgileniyor olacak, bu sebeple isteyen herkes Hasan Bey ile irtibat kurup kitapları temin edebilecektir.

Kabir Adresi: Memlik Köyü / Yenimahalle / ANKARA

Türbedar Hasan Bey Telefon: 0542 220 9015

Rabbim bizleri utandırmasın,tüm sevenlerini layık kılsın..

Hürmetle ve sevgi ile…

 

—————————————————————————————–

ÖNEMLİ BİR HATIRLATMADIR…..

Daha önce de olduğu gibi Münir Derman (k.s) Allah Dostu Der ki.. adlı kitaplarının basımı ile ilgili bilgi vermiştik.Soran tüm dostlara tekrar bilgi vermek ve bizim için çok önemli bir konuyu paylaşmak istedik.

Öncelikle kitapların basımı hali hazırda devam etmekte olup , Allah’ın izni ile olabilecek en kısa sürede hazır hale gelecek yine burdan da siz bekleyenlere bilgi verilecektir.

Konuyu önemle belirtmek isteriz ki: Şu anda ve bundan önce bizim tarafımızdan Internet sitelerinde yahut herhangi bir kitapçı dahil eserlerinin satış ve reklamı yapılmamıştır.

Buna rağmen hayatta olan tek varisi kızı ve torunlarının sorumluluğu ve bilgisi dışında bazı internet sitelerinde, birtakım kitap satan esnaflarda mübareğin eserlerinin satıldığı ve yasal olmadığı halde satıcıların kitapları kendi ismi ile yayımladığı ve ciddi ticari gelirler elde ettiği saptanmıştır. Kendilerine sözlü ikazlar yapılmış ancak etkili olmadığı için bizler(ailesi) tarafından yasal yollar ile hukuksal işlemler başlatılmıştır. Ancak süreç belli bir zaman alacaktır .Bu sebeple bizim için maddi olarak hiçbir şeyle kıyaslanamayacak kadar önemli ve manevi değeri sonsuz olan tüm eserlerinin yaşadığımız sürece korunması adına sizleri bilgilendirmektir. Kültür bakanlığı bandrollü 8. cilt olarak kitaplarının basımı ve dağıtımı her daim olduğu gibi sadece bizim sorumluluğumuzda olacak ve hiçbir şekilde diğer bir aracı tarafından sizlere ulaşmayacaktır.

Bu yolda bizim de görevlerimizden biri doğru yolda yürürken vebal almamaya da çaba göstermektir. Rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun…

 

—————————————————————————————–

ÜZÜLEREK BİLDİRİYORUZ 😔

daha evvel kitapların baskısını tamamlandığını ve kısa bir süre içinde sizlere sunulacağını ilan etmiştik. Lakin basımı sonucu yapılan kontroller de , yeni baskının orjinalinden farklı basıldığı farkedildi. Tamamen yayınevinden kaynaklanan bu durum sonrasında kitapların imhasına karar verildi. Yeni bir yayıneviyle görüşmelerimiz sürmektedir.

Bu üzücü olay bizi çok etkiledi ama yapacak birşey yok. O haliyle kabul edilemezdi.

Anlayışla karşılayacağınızı umut ediyoruz.

Selam ve dua ile

 

 

33 thoughts on “Kitapların Basımı

 1. Kitapları Raflarda ne zaman görürüz? Nasıl haberimiz olur?

  1. Kitapların basımı çok yeni .Biz hemen müjdeyi vermek için bu haberi paylaştık. Bir iki hafta içerisinde kitabın temin edileceği yerleri sizlerle paylaşacağız

   1. Muharrem bey kitap temini ile ilgili bir gelişme yokmu.Sizden haber bekliyoruz

    1. ÜZÜLEREK BİLDİRİYORUZ 

     daha evvel kitapların baskısını tamamlandığını ve kısa bir süre içinde sizlere sunulacağını ilan etmiştik. Lakin basımı sonucu yapılan kontroller de , yeni baskının orjinalinden farklı basıldığı farkedildi. Tamamen yayınevinden kaynaklanan bu durum sonrasında kitapların imhasına karar verildi. Yeni bir yayıneviyle görüşmelerimiz sürmektedir.

     Bu üzücü olay bizi çok etkiledi ama yapacak birşey yok. O haliyle kabul edilemezdi.

     Anlayışla karşılayacağınızı umut ediyoruz.

     Selam ve dua ile

  2. Münir derman hocanın torunlarını tebrik ederim! hocanin kıymetli bilgilerini ticarete döküp kendilerine kazanç kapısı yapmak herkesin harcı değil. Vijdanen rahat saniz ne.mutlu size. 100 liraya verilen seti birden 400 TL yapmak hükümet zamlarını bile sollar. Bu kadar yüksek fiyat la.ne amaçlandı bilemiyorum. Daha uygun olabilir di ama siz hocayı sevenleri yolmayi tercih ettiniz. Şimdi kitaplari fiyatından dolayı alamıyorum ve bunun için sizi affetmiyorum Allah ta affet mesin . Hoca da siizden davacı olsun. Bilgi kâr amaci güderek satılmaz… El insaf..

   1. Kötü söz sahibine yakışır sevgili Beyza hnmcım…Tşkk ederiz.Kalp doğruyu bilir amma dil diken gibidir yalanı çok kolay söyler işte…Selametle

 2. Muharrem bey bari pdf olarak paylassanız?

  1. Münir Derman Hocamızın kitaplarını elinize almanın sıcaklığı olmaz. Sahip olmaya değer şeyler beklemeye de değer

 3. Selamun aleukum…Şu anda yeni anlasilan yayınevinde peki basim işlemleri hala devam ediyor mu? Selam ve dua ile

  1. Hayırlı akşamlar .dedemin kitapları İstanbul da basılmakta.Allahın izniyle çok yakında çıkacak.Ankaradaki yayınevi ile antlaşmamızı iptal ettik..Duyurusunu sitemizden yapıcaz inşallah.

   1. isra hn merhabalar,
    çok mutlu oldum, torunu olarak sizin isminizi burada görünce…hocam yani dedenizi keşke tanıyabilse idik, sadece şunu öğrenmek istiyorum; kuran tefsiri olduğunu duymuştum daha önce, kayıp olduğu bunun ile ilgili bir çalışmanız olacak mı, varisçileri olarak…
    selam ve dua ile

 4. Kıymetli Münir Hoca’nın kitaplarına uzun zamandır ulaşmaya çalışıyor, ancak muvaffak olamıyordum. Yeniden basılacak olması müjdesine ziyadesiyle sevindim. İnşallah en kısa sürede sizden basıldığı müjdesini de duymak nasip olur. Selam ve hürmetlerimle…

  1. Insallah bize de Mubarek ayda haber etmek nasip olur ..hayirli ramazanlar.

 5. İnşallah Feryal hanım. Allah sa’yinizi meşkûr eylesin. Hayırlı Ramazanlar.

 6. Kitapları dörtgözle bekleyenlerden biriyim. Münir Derman Hazretlerinin yazıları hayatımı değiştirdi. Manevi yardımları üzerimize olsun inşaallah. Hepimize şimdiden hayırlı bayramlar.

 7. Selamunaleykum kitaplar çıktı mı acaba ?Nasıl haberdar olacağız ?Kime nasıl başvurabiliriz ? Yardımcı olabilirmisiniz ?

 8. Esselamın aleyküm kitaplar için bir tarih verseniz

 9. Esselamın aleyküm kitaplar için bir tarih verseniz çok sevinirim

 10. Hemen hergün kitaplar hakkında bir gelişme var mı diye bakar oldum.İnşallah en kısa zamanda yayınlanır.Netten okudum kitapları ama kitap olarak elimde bulunsun ki tekrar tekrar okuyabileyim. çünkü bir kez okumayla yüzeysel anlaşılıyor.Tekrar tekrar okuyup cümleleri özümseyince hayatta karşımıza çıkan olaylarda yada yeni bilgilerde Münir hocamız demek ki o yüzden böyle söylemiş diyoruz.Hiç bir bilgiyi hazır sunmamış önümüze düşünüp biz bulalım istemiş.Bu sırrı çözmeye çalışın demiş.Allah kendisinden ve bizi bu müthiş bilgilerle buluşturanlardan Razı olsun

 11. Kitapları PDF olarak indirme imkanımız olabilir mi? Böylece aradığımız konuları bilgisayarda kolayca aratıp bulabiliriz. İlginize teşekkür ederim

 12. Kitaplarla ilgili yeni gelişme beni çok üzdü ama bunda da vardır bir hayır elbet. Allah dostu güzel insan Dr. Münir Derman’a sevgimi, saygımı kelimelerle anlatamam. Fotoğrafına her baktığımda gözlerim doluyor, dualarımda Münir Dedem diye dualarıma katıyorum belki de haddimi aşarak. Onunla beraber daha nice güzel insanı tanımak nasip oldu. Dua ediyorum bir gün rüyamda görmek, ellerini öpebilmek nasip olur belki diye. Sizleri de görebilmek, onunla ilgili anıları dinleyebilmeyi çok çok çok isterim. İnşallah kitaplar basıldıktan sonra minik bir toplantı organize edilebilir de sizleri de tanıma şansı nasip olur bizlere. Allah’a emanet olun, sevgilerimle…

  1. RABBİM gönlünüzün isteğini nasip eder inşallah..feyzinizi arttırsın.tanışırız birgün kısmetse.hayırlı akşamlar

 13. Merhabalar değerli, hocamızın torunları olarak sizleri burada görmekten çok memnun oldum bir insan görmeden nasıl seviliri anlatmak kolay değil ben Münir hocamızı görmeden öyle gönülden seviyorum inşaAllah sizlerle tanışmak nasip olur kitapların basımını merakla bekliyoruz daha önceden türbedar beyefendiden temin iç.in bir telefon numarası bulmuştum ama ulaşamadım kısmet sevgiyle

  1. Sağolun..Allah razı olsun.İnşallah nasip olursa tanışırız .Çok yakında Memlük köyünde olucak.

 14. Merhaba,
  Bir sorum olacaktı. İnternette Su ve Allah Dostu Der ki kitaplarını pdf olarak bulmuştum. Hazırlanan 8 kitap içinde Su kitabı da olacak mı ? Yoksa Allah Dostu Der ki serisi mi ?
  Çok sağolun, emeğinize sağlık.

  1. Hayırlı günler.toplam 8 kitap evet.su 1 su 2 de olucak.

  2. Seri olarak evet.teşekkür ederiz.

  3. Habibe hanım Pdf ini nerde buldunuz bizde faidelenelim

   1. Merhaba,
    @ olupbitenlerr , hocamızın ailesi yasal ve izinsiz yayınlar için bir duyuru yapmıştı. Bunun üstüne onların müsadesi olmadan paylaşmam uygun olmaz diye düşünüyorum, kusura bakmayınız lütfen. İnternetten bulmuştum 2 yıl kadar önce, sanırım önceki basım kitapları elinde olanlar pdf yapıp paylaşmış.
    Selametle…

 15. Merhaba,
  Oktan Keleş ve Kalpoder ile herhangi bir bağınız varmı acaba? Melek Hocanın yazılarını zaman zaman kendi mecralarından paylaşıyorlar.
  Selametle.

 16. Merhaba Dr. Münir Derman hocamızın kitapları basımı ve temini hakkında güncel bilgi paylaşırsanız sevinirim…

  Selamlar…

  Gürkan…

  1. Merhabalar…blogda bulunan kitap temini bölümünden Bilgi alabilirsiniz.Hayırlı akşamlar

 17. Selamın aleyküm güzel kardeşim acaba Münir hocamın 11 cilt Kuranı Kerim serisine ne zaman kavuşacağız bize bir bilgi verebilirmisiniz Allah razı olsun tüm emeği geçenlere ..

Comments are closed.