27 Mayıs Tarihinde Gönderilen Mailler Hk.

Değerli Site Takipçileri,

27 Mayıs günü sabah saatlerinde siteye üye mail adreslerin gönderilen çok sayıdaki mailin sebebi, ALLAH DOSTU DER Kİ kitabının bölümler halinde siteye eklenmesidir. Kitapta bulunan bölümler ayrı ayrı yüklendiği için sistem her bölüm için bir mail göndermiş, ard arda gönderilen maillere bu durum sebep olmuştur.

Rahatsızlıklarını dile getiren Site takipçilerin mesajları üzerine ilgili çalışma durdurulmuştur.

Bilgilerinize
Saygılarımızla

8 thoughts on “27 Mayıs Tarihinde Gönderilen Mailler Hk.

 1. Hayırlı geceler ben mailleri görünce sevinçten uçtum havalara, lütfen ben çok sevinmiştim, ben canı gönülden değerli hocamızın yazdıklarını istiyorum, eğer zahmet olmazsa isteyenlere gönderebilirseniz çok makbule geçer, cevabınızı heyecanla bekliyorum

  1. Hayırlı günler Yasemin hnm
   Çok memnun olduk sağolun…Değerli sevdiğimiz bi kardeşimiz bu çalışmayı sürdürmekte…elimizden geldiği kadar siz takipçileri memnun etme çabası içerisindeyiz.Allah razı olsun.İnşallah devam edicez elbette yanlız maillerde bi yığılma olmaması için çalışmaktayız.
   Kitapların PDF leri blog da yer almakta.
   Selametle kalın.

 2. Hayırlı günler,
  Gelen maillerden rahatsızlık duyanlardan rica edilse ve onlar üyeliklerini sonlandırsalar olmaz mı? Ben her maili gördükçe sevinçten havalara uçmuştum. Lütfen devam edin…

  1. Hayırlı günler
   Pelin hnm yazdıklarınıza bizde çok memnun olduk.Allah razı olsun.
   Elbette gayet tabii nasıl isterlerse🙏

   1. Lütfen paylaşımlarınıza ara vermeyin , ben hepsini ard arda görünce çook sevindim. Rahatsızlıkta neymiş ! bilakis bu yazılardan ruhum gıdalanıyor .. Allah öncelikle rahmetli dedenizden ve sonra bu kayıtları bizlere ulaştıran sizlerden razı olsun.

 3. Bu fakir de çok sevinmişti.Biz bu hizmeti çok güzel ve faydalı bulup devamını isteriz.Kolay gelsin .Teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın