KİTAP TEMİNİ

Öncelikle hayırlı günler diliyoruz…

Kitaplarımızın basımı tamamlandı şükürler olsun. Nasipse Çarşamba (26.09.2018) gününden itibaren bekleyen isteyen herkes Mübareğin Kabrinden kitaplarını temin edebilecekler.

Ayrıca kitapların isteyenlere kargolanması ile Türbedar Hasan Bey ilgileniyor olacak, bu sebeple isteyen herkes Hasan Bey ile irtibat kurup kitapları temin edebilecektir.

Kabir Adresi: Memlik Köyü / Yenimahalle / ANKARA

Türbedar Hasan Bey Telefon: 0542 220 9015 (Memlik Köyünde cep telefonları çok iyi çekmediği için, numaraya ulaşılamaması durumunda belli aralıklarla tekrar aranması gerekebilmektedir)

Rabbim bizleri utandırmasın,tüm sevenlerini layık kılsın..

Hürmetle ve sevgi ile…

241 thoughts on “KİTAP TEMİNİ

 1. Selamın Aleyküm. 8 ciltlik kitabı aldım. çok şükür okuyorum. Bir yerde Dr. Münir Dermanın 11. cilt kitabındaki bir yazıdan bahsediliyordu. Acaba başka kitapları da var mı? Satışa sunulacak mı?

  1. Selamun aleyküm
   Allah razı olsun.Rabbim tevfikine erdirsin inşallah.
   Evet mübarek dedemin 40 sene uğraşıp yazdığı 11.cilt ledünni Kuran tevsirleri var.Ancak şuan basımı yok.İnşallah bi zaman gelir insanlara faydası ve okunması için basılır … Basılırsa parayla satışı olmayacak…
   Hayırlı cumalar.

     1. Kitap temini bölümünden telefon numarası var.isteyebilirsiniz

   1. sayın İsra9 , Dr.Münir Derman Hazretlerinin yani Rahmetli Dedenizin yazmış olduğu 11 ciltlik Kur’an-ı Kerimin Ledünni Tefsirini şu an okuma imkanımız var mı ? belki basılacağı zamanı görmek nasip olmayabilir … şu an istifade edebilir miyiz ?

    1. Vakti zamanı geldiğinde inşallah hepimize nasip olur…bizde sizin gibi beklemekteyiz istifade etmek isteriz elbette.Basım için beklemiyor vakti bekleniyor.

     1. Selam. Mübarek Hocamızın Tefsir kitabı basıldığında (vakti geldiğinde) nasıl haberdar olabiliriz ?

      1. Aleyküm selam…
       Rabbim nasip etsin inşallah.Haber eden olur.Herşey sırayla gelir.Sabır.

      2. Selamun aleyküm pdf olarak yayınları indirmemize izin var mı?

       1. Aleyküm selam.PDF burdan indirilmiyor maalesef.tedbir amaçlı bu şekilde.

        1. merhaba isra9 munirderman hz kitaplarini okumak istiyorum . tane olarak alabilirmiyiz. ve nereden alacagiz. intertenten baktim. cok pahali . yani askari ucretli bir insanin alabilecegi fiyatlar degil . sonucta bu kitap roman vb kitabi degil. islami inceliklerini vb cok onemli bilgi ve ogutleri iceren bir kitap.
         neden bu kadar cok pahali . bu kitaplari para acisindan varlikli kimseler icinmi yazilmis? ailesi olarak vicdaniniza soruyorum?

     2. anladım Muhterem Kerimelerine de sorduğumuzda nasip demişti…peki bu Mustafa Kaya isimli , size bir sır vereceğim ktap serisini yazan kişinin muhterem dedenizle bir arkadaşlığı veya dostluğu var mıydı ? kitaplarının bazı yerlerinden Münir Derman Hazretlerinin ismi geçmekte ve bu kişide zamanı geldiğinde bazı kitapların çıkacağını söylemekte yani Hıziri bilgilerle yazılmış kitap serisi olduğu söylenmekte…

      1. Hayırlı geceler.
       Bahsetmiş olduğunuz şahsı inanın bizde hiç tanımıyoruz.Bizimle de hiç birşekilde ne irtibat kurdu ne de arayıp konuştu.Hiç bir fikrimiz yok.Dedemin Saglığında biz yanındayken de böyle bir şahsın geldiğini hatırlamıyoruz.Vardır elbet yapmak istediği birtakım şeyler.Orasını Allah bilir efendim.

      2. Bende kitabın basımında canı gönülden yardımcı olmak isterim ALLAH ın izniyle….

      3. Mustafa Kaya nin kitaplarını bende okudum ve etkilendim ama bir şeyler dikkatimi çekti . Gül suyu ile ilgili açıklamaları vardı. Bir müddet sonra gül suyunun satışına basladilar. Baktım iş ticarete dökülmüş,sordum ,doğru değil bu diye,bana bir cevaplar bir cevaplar yok efendim beni savcılığa vereceklermis,nedir bu kin,anlamadım.o günden sonra da soğudum bıraktım kitaplarını okumayı.

     3. Bende kitabın basımında canı gönülden yardımcı olmak isterim ALLAH ın izniyle…

      1. ‘Ahmet Kayhan Dede’ de tavsiye etmiş zamanında “Su” kitaplarini.ordan duyup arastirdim.kitaplar şimdi kargo da, bekliyorum.diger kitaplar çıktığında ( inşallah)haberdar oluruz.
       Çok çok teşekkür ediyorum size.

     4. Allah sizden razı olsun kardeşim. İlgi alakanız için sonsuz teşekkürler. Bizleri cevapsız bırakmıyorsunuz. Derman Hocamın inceliği bu olsa gerek. Demek siz dahi henüz nasiplenmediniz bu kitaptan. Mutlak surette vardır bir hikmeti sebebi. İnşaAllah biz sevenlerine nasip olur bu derin eseri incelemek görmek okumak. Kimin hayatında dokundu ise mübarek işte burada ondan bir iz görmektir amacımız. Burada yazan kıymetli kardeşlerimde inanıyorum benim gibi düşünüyorlar. Bizler yazılarında sesinde kendimizi buluyor onun ruhaniyetinden faydalanıyoruz. Sebep olanlardan aracı olanlardan Allah razı olsun.

      1. Amiin.Allah sizden de razı olsun.
       Evet bizde sizler gibi nasipleniriz inşallah dedemin kıymetli eserinden.Bekliyoruz efendim Sabır.sevginiz daim olsun Rabbim bolca faydalanmak nasip etsin..
       Selam eder dua eder dua bekleriz.
       Hayırlı Ramazanlar

       1. Selamünaleyküm , ben hocamızın kitaplarını elde etmek istiyorum uzun zamandır peşindeyim nasıl ulaşabilirim.

        1. Aleyküm selam
         Kitap temini bölümünden ulaşabilirsiniz tüm bilgilere🙏

   2. Bu tefsirin basılıp istifadeye sunulması için destek olabilirim,selamlar.Enes HAŞILOĞLU 0 532 591 21 57

   3. Neden basilmiyorki.bi an once basilmali.insanlar faydalanmali.ondan baska kimsenin tefsirine tam olarak guvenemiyorum

   4. Hayırlı günler hocamızın kitaplarını nerden ten edebilirim kaç aydır araştırıyorum bulamadım

    1. Merhaba
     Blog da bulunan kitap temini bölümünden bilgilere ulaşabilirsiniz

   5. Selamun aleyküm. Hocamızın tefsirine nasıl ulaşabilirim. Baskısı yok dediniz fakat ulaşabilmemin hiç mi imkanı yok? Yardımcı olursanız çok müteşekkir ve duacınız olurum. Hayırlı çalışmalar diliyorum.

    1. Aleyküm selam
     Şu an İçin ulaşmanız mümkün değil.nasipse inşallah

   6. Selamun aleyküm sizlere hizmetlerinizden dolayı ne kadar teşekkür etsek az..Allah Münir Derman Hz (k.s) ruhunu şad eylesin..Hazretin kitaplarından istifade etmek en büyük dileğimiz,bu konuda yardımcı olursanız çok minnettar olurum..

   7. Selamın aleyküm
    Allah sizden ve dedenizden ve tüm emeği geçenlerden razı olsun. Kuran tefsiri için nacizane görüşüm paraylada olsa bir miktar basılsa alıp faydalansak çok iyi olur hele böyle zor zamanlardan geçerken manevi olarak güç kazanacağımızı düşünüyorum. Lütfen bir düşünün ihtiyacımız var ..

   8. Merhaba para ile satışı olmayacak olan eser PDF olarak mi paylaşılacak

  2. SA
   HOCAMLA YENİ TANIŞTIM KİTAPLARINI NASIL TEMİN EDEBİLİRİM

  3. Ben Mustafa Kaya’nın ilk kitabı çıktığında ki öncesinde Münir dedeyle internetten tevafuken tanışmıştım… O yazarın kitabını alıp okuyunca instagramina bunlar Dr. Münir derman hocanın kitabında yazıyordu tanıyor muydunuz diye sordum ve kitapta da referans vermemişsiniz dedim beni engelledi. Ben o şahsın iyi niyetli olduğunu düşünmüyorum. Şikayette bulunur musunuz bu konuyla ilgili?

   1. Evet doğru söylüyorsun .Şahısları bizde tanımıyoruz.İyi niyetli olmadıkları konusunda bizde hemfikiriz.
    Bizide de engellediler.Hangi yazı olduğunu bize söylerseniz.Avukata bildirelim.

    1. Hayal kırıklığı yaşadım.33 yaşındayım 24 yaşında okudum su, sana bir sor vereceğim rüyaların mucizesi… Hızır dokunsun rüyalarına… Kitaplar bunlar.Bu kitapları okuduğumda kendimden inanılmaz şeyler buldum ve hayata bakış açım kuvvetlendi.Kalbim tevekkül doldu.Yanlış kelimelerle dua etmenin ayrımlarını anlatıyordu bazı sayfalarda.Ben de yıllarca insanlarla paylaştım. Önceki gün bir kaç videosunu izledim Münir Hocanın(Allah rahmet eylesin, Nur içinde yatsın). Şükür ile ham etmek arasındaki farkı dinledim. Çok şaşırdım. Benimde aklım o kitap geldi. Bence bir an evvel basıma geçip binlerce gencin hayatın başında ciddi kavramları doğru öğrenip yaşaması için yardımcı olun.Bu tür fırsatçı insanlar çıkacaktır.maliyetine ve devamının basılmasına vesile olacak şekilde de basılır. Para gerekli kurumlara yardımda yapılır. Bilgelik saklanmaz bekletilmez ömürler heba oluyor.insanlık çürüyor. Alimler Evliyalar aramızdan ayrılalı yıllar oldu… etrafımızı sahte hocalar yanlış yanıltıcı bilgilerle dolduruyor. İnsanlar çölde su arıyor! Sizin evde binlerce insana yetecek su var! Hangi Allah dostu o suyu paylaşmak İçin zamanı var der ? Ben kitabın taklidinde huşu yaşadım.Ruhumu hissettim canlı olan herşeyi hissettim. İçimde varolan güce geldim. Niçin binlerce insan kaynaktan su içmesin. Suyun vanasını açın. Belki kaynaktan içen ruhlar tamamlanacaktı. Böylesi yarım yalnız kalmayacaktı… daha iyi bir web sitesi/instagram paylaşımı Facebook olmalı. Bu Biyografi bu bilgelik tarihin tozlu sayfalarında beklemeyi haketmiyor. Binlerce insanın kaderine dokunmalı.Okusun Okuyan ruhlarla konuşsun. Kafeste kuş besleyenleri sevmezmiş, kafesten salıverin kuşları…

  4. Münir Derman hocamın Kuran Tefsir’ini nereden temin edebilirim. Teşekkürler.

 2. Münir Derman k.s. hazrete ait herhangi bir eşya ya da ondan kalan herhangi bir şeye teberrük olarak ulaşmamız mümkün mü?

 3. İyi geceler. Bende kitaplarını almayı çok istiyordum fakat fiyatı gorunce çok uzuldum. 400 lira biraz pahalı değil mi acaba. Böyle değerli birinin kitapları biraz daha uygun olup herkes ilminden faydalansa daha iyi olmazmiydi.Teşekür ederim Esenlikle..

  1. Hayırlısı olsun canınız sağolsun Sevim hnm..blogda kitaplarının PDF leri mevcuttur.
   Dua ve selam ederim.

   1. Öneriniz için çok teşekkür ederim. Fakat Pdf ile olmaz. Basucu kitaplarımız arasında olmalı Allah dostumuzun kitapları. En kısa sürede de olacak İnşa’Allah. Sevgiler.

 4. Heyecan duydum. Gönlüm çoştu, genişledi. Bir an önce kitaplara kavuşmak, muhabbet etmek istiyorum. AllaH’ ın izniyle.

 5. Hizmeti geçenlerden Allah razı olsun. İnsâAllah hazretin kitaplarını biraz daha fiyatı uygun olunca bizde almak istiyoruz, takipteyim ves’selam…

 6. selamün aleyküm tüm kitapları 8 ciltlikmi başka kitaplarıda varmı varsa almak isterim

 7. 6 ağustosta türbedar bey ile telde görüşüp bilgilerimi verip aynı günde vermiş olduğu iban no’ya 400tl eft yaptım. Adresimi cep tel nosuna gönderdim. Halen kitaplar gönderilmedi. Bugün yine kendisiyle görüştüm. PÜcreti eft yaptığımdan haberdar değil…? İlgilenilirse sevinirim.

 8. Merhabalar, geçen sene kitapları almıştım, eger tefsır veya herhangi bır kıtap basılacak ıse bılgılendırme olursa çok memnun olurum saygılar sevgilerle

 9. Halifesi var mıydı acaba? Ahmed Kayhan dede ile irtibatı nedir?

  1. Merhaba
   Hayır halifesi yoktu.Ahmed Kayhan dede ile ahbap dılar.Özel olarak ne konuşurlardı bilemeyiz.Allah rahmet eylesin cümle Allah dostlarına.

 10. Selâmün aleyküm adım esra dedeniz münir efendiyi daha yeni tanıma fırsatımız oldu.Şartlar arayışlarımız bizi bu yöne itti.Münir efendi bize emanet bıraktımı zarf üzerinde Esra’ya… yada O’na… Yada bir sandık lütfen bize ulaşın…

  1. Aleyküm selam.
   Anlayamadık esra hnm.
   Telefon numaranızı paylaşırsanız arıyalım isterseniz sizi

    1. Merhaba Sanem hnm,
     Buyrun ne konuda ulaşmamızı istemiştiniz?

 11. Münir Derman hznin kitaplarını okudum Allah kendisinden ve sizlerden razı olsun. Pazartesi inşallah Ankara’ya gideceğim ve kabrini de ziyaret etmek istiyorum. Ledun tefsiri Osmanlıca ise okunmasına yardımcı olabiliriz. İnsallah istifade edenlerden oluruz.

 12. Selamünaleyküm. Kitapları yüklemişsin ama pdf olarak indiremedim. nasıl indirebilirim?

  1. Aleyküm selam.
   Güvenlik sebebiyle kopyalanması ve indirilmesi engellenmiştir.
   İyi günler

   1. isra hnm selâmlar münir derman hocamızın kendi elinden yazdığı kitapları okumak çok istiyorum ama nasıl ulaşabilirim kitaplara nereden alabilirim

    1. Aleyküm selam
     Tabiiki… kitap temini bölümünden tüm bilgilere oradan ulaşabilirsiniz.
     Allah’a emanet olun

     1. çok teşekkür ederim ALLAH razı olsun isra hnm özel rüya görmüştüm ALLAH dostu derki sonra size bir sır vereceğim kitapları çıktı karşıma kitapların hepsini okudum inanın bu kitaplar sayesinde münir derman hocamızı tanıdım ve buldum şükürler olsun çok duygulandım

      1. Amiin.hepimizden razı olsun inşallah.
       Azami faidesini görürsünüz inşallah 🤲

      2. isra hanim munir derman hz uzun yillar dinliyorum ve okuyorum telefon numarami versem aramaniz muaffak olurmu hocami yakiniyla konusmak beni cok mutlu eder

 13. Hocamızın kitaplarına ulaşmak isterim ve önereceğim dostlarım var yönlendirebilirseniz sevinirim

 14. Ayrıca sitede yer alan pdf formatlarında sıkıntı var bilginiz olsun indirme yapılamıyor.

 15. Isra9, Munir Derman Dede’nin torunu olmaniz ne buyuk mucize ve mutluluk benim icin. Kimbilir birgun kendisini goreni gormek nasip olur… Emekleriniz icin tesekkurler. San Francisco’dan selamlar sevgiler.

  1. Aleyküm selam.Allah razı olsun🤲
   Bizden de size selam olsun🌹

   1. Selamun aleykum Isra kardesim. Dedeniz rahmetullahi aleyh frankfurtda ve mainz de tip fakultesinde kac senelerinde bulundu?

    Eski bi alman ilac reklaminda hos bi comic defteri tarzinda vitamin ilacinda resmi var sanirsam patentinde kendisindeydi. Baska Formüleri sizde mevcut mu?

    Hayatinin almanya kismini cok merak ediyorum acikcasi. Heidelberge hic gelmisleri mi? Dua isteriz Allah razi olsun

    1. Aleyküm selam.
     Ben size dedemin Almanya da bir çok şehirde bulunduğunu vaaz verdiğini birçok kişilerle görüşüp sohbet ettiğini söyleyebilirim.ama sene olarak net bir cevap veremiyorum.doktorluğunu idstein da bulunan Bi hastanede yaptığı ve orada yaşadığı.
     Tedavi ettiği o reklamdaki çocuk Idstein da orada yapmış ilacı.Ve kendisi Alman hükümetine hakkını devretmiş.Bağışlamış.Bayer ilaç firması almış.
     Başka formülleri elbette var.Ancak onları kendi anlayacağı bir şekilde eski Türkçe ve Farsça kaleme almış.Kitap haline dökülmemiş.
     Size bu şekilde cevap verebiliyorum.🙏
     Selam ve dua ile…

 16. Dün (13 Ocak) kabrini ziyaret etmek nasip oldu sonunda. Camide namaz kılayım dedim ama pandemi sebebiyle kapalıymış. Allah razı olsun, Hasan bey ordaki tek gözlü yerinde abdest aldırıverdi bana. Namazı da eda ettim sayesinde. Hatta İstanbul’dan geldiğimi öğrenince çay demlemek istedi 🙂 Zahmet vermeden kitapları alıp çıktım. Kabre çıkıp duamı yaptım, biraz da sohbet ettim. Kendisini çok sevdiğim için, acaba Allah (cc) lütfeder de bir cevap alır mıyım dedim, alamadım tabi. Benimki de iş işte 😊
  Oraya gidene kadar aklımda bir sürü şey vardı söyleyecek. Kabrin başına gelince kalakaldım 🙂
  Üç beş lakırdı, niyaz, o kadar. Neyse, buna şükür. Dünya gözüyle kabrini gördüm en azından. Bir de göreni görürsem ne mutlu bana. Selamlar ✋

  1. Allah kabul etsin çok iyi yapmışsınız.🙏
   Tekrar gitmeyi nasip eder inşallah.himmetlerine nail olursunuz.
   Bir gün olur görüşürsünüz Rabbim nasip eder.🤲
   Allah’a emanet olun.
   Bizden de selamlar sevgiler🌹

   1. Allah razı olsun sağolun. Rüyalarda bekleyeceğiz artık 🙏

    1. Merhaba ,pdf şeklinde basmak istiyorum kul hakkından girmek istemiyorum.Basip okusam müsader edermisiniz.Farkli bir yerde ulaşmıştır pdf formatına.

     1. Selam ve dua ile başlıyorum .Dermanım oldu benim yoluma fer,ışık oldu hazret.Okuyorum dinliyorum doyamıyorum doyamıyorum. Nasiplendirenden,vesile olandan Allah razı olsun. 20 yıl evvel kitapları ile şimdide sesi ile tanıştım şükür rabbime .Ne mutlu size ailesisiniz ne mutlu bize de yolunda yürümeye çalışıyoruz. Tefsir kitaplarını da hasretle bekliyoruz zamanını sormuyorum nasip eden bunu da nasip eder inşallah .sadece yakın olmasını diliyorum.elbetteki bana düşmez ama katkım olsun çok isterim eğer müsade ederseniz videolarındaki sohbetlerinde olmayan yazıları yazmak çok isterim naçizane haddim olmayarak. Eğer sizde isterseniz bana dönebilirsiniz .Ne diyim var olun sağ olun .Rabbim bu yolda karşılaştırmayı nasip etsin .Allahıma emanet olun .

      1. Aleyküm selam.
       Dualarınız yeter Allah razı olsun.İnşallah sağolun 🌹Allah’a emanet olun.

        1. Aleyküm selam
         Kitap temini bölümünden irtibata geçebilirsiniz.

 17. selamun aleykum kitaplarını almak istiyorum fakat internette satılmıyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

 18. Ne olabildik ne ölebildik ama Gönül lakırdılarındayız yine Onu seyreylemek için, ALLAHIM razı olsun…

 19. Münir Derman Bey’in kitabını pdf şeklinde internetten bilgisayarıma indirdim. Bu pdf i kağıda yazdırıp okuyabilir miyim? Bilgisayardan okuyunca kendimi tam veremiyorum. Elimde yazılı şekilde okuyup anlamak istiyorum. Hakka da girmek istemiyorum. Bu mümkün müdür izin veriyor musunuz? Saygılar sevgiler.

  1. Cevap gelmeyince hakka girmemek adına kitap setini satın aldım. Türbedar beyefendiye hızlı kitap gönderimi ve iletişimi için teşekkür ediyorum.

   1. Bu söylenenler bu yazılanlar bu dünyanın ticareti için değil ki, ahiret ticareti için. Allah razı olsun okuyup anlayıp amel edip öğütleri hayatımıza adapte ile yaşayıp ahirette hocamızın elini öpmeyi nasip etsin. Hak katında bunun hesabını sözün sahibi sormaz emin olun. Bu sözleri işitip, okuyup da bilmez gibi yaşamaya devam edenin yakasına yapışabilirler ama Allah bilir. Kur an tefsiri para ile satılmayacak yazmışlar okadar hoşuma gitti ki. Sürekli dusunuyorum Kuran nasil musluman bir toplumda para ile satilir diye mesela. Risaleleri insanlar okuyamıyor bu konudan dolayı. Helal olsun bu bakış açısına bu hizmete Rabbım yardımcı olsun. O gün geldiğinde elimden ne geliyorsa sonuna kadar yardımcı olmaya hazırım. Yayın evi masraflar tanıtımı dağıtımı hepsiyle profesyonel anlamda ilgilenebilirim Allah in izniyle. Yeter ki bu tevsirlerin emanet edildiği kişilerin valilerin gönlünün rahat olduğu vakit gelsin. Biz buralardayız omrumuz yeterse inşallah.

 20. Merhaba, kitaplari almak istedim. Fakat mutlaka set halinde satiliyormus. Keske tek tek alabilsek. Birden 500 tl vermesek. Boyle bir imkan sunmayi dusunur musunuz? Tesekkurler.

 21. Kitapların kargoyla gönderilmesi bence doğru değil. Zaten sohbetlerinde bu konudan bahsediyor. Kargoda dikkatsizce taşınması sakıncalı. İçinde ayetler var …

  1. Maalesef …çok doğru …bizde yıllar evvel kitapları tek yerden gelip alınmasını istedik ve bi dönem de yaptık.Ancak kimseyi mutlu edemedik .Artık bizde ne yapacağımızı şaşırdık Bahadır bey.
   Hatırlatma yapmanız güzel bizde farkındayız ve bilinçindeyiz teşekkür ederiz.

 22. mrb MUNIR DERMAN HZ. kitabini okurken hastaliklarin manevi nedeninden biraz bahsetmis kitap var oradan okuyun demis.
  acaba hangi kitabi okumak istiyorum yardimci olursanizcok sevinirim.

 23. İsra hanım size nasıl ulaşabiliriz acaba Turbedar Hasan Bey 500 lira istedi 8 kitaba bizim durumumuz maalesef yok sizde PDF varmış nasıl temin edebiliriz yardımcı olursanız sevinirim

 24. Selam ve dualar her daim sizlerle olsun. Münir Hocam ile tanışmak ses kayıtları ile oldu. Anlattıkları ile çok şükür hayata olan bakışım değişti.Allah sizlerden razı olsun ki bu kayıtlar ile bizi hocamızla buluşturdunuz. Allah nasip ederse kabrini ziyaret ederek yazdığı kitaplarla tasavvuf yolunda ilerlemek en büyük isteğim. Allah bizleri onların yolunda Allah, Peygamber aşkı ile daim eylesin. Saygı ve sevgilerimle.

  1. Amin Amin…sağolun. Çok teşekkür ederiz.
   Selam ve sevgiler bizden de

  2. Hayırlı akşamlar İsra hanım kitap konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim Allah razı olsun

 25. Rica etsem kitap konusunda da bana yardımcı olabilir misiniz? Durumum inanın yok.

   1. Merhaba. Benim mail adresimede kitapları pdf gönderebilir misiniz rica etsem?

    1. Slm Aleyküm bende medrese talebesiyim Münir Hoca ile videolarda karşılaştım ve manen çok yakınlık duydum kendisine hayatta olduğu anda onunla tanışma fırsatım olsaydı keşke kitaplarını almak istedim ama inanın hiç kitap alacak durumum yok zaten medrese de de kitaplarımı başkası temin ediyor Münir Hocanın kitaplarını okumayı istifade etmeyi çok çok isterim

   2. Esselam Aleyküm ve Rahmetullah lütfen banada KURAN tefsiri ve diğer kitablari PDF olarak gönderebilir misiniz lütfen rica ediyorum . Bu güzellikten beni mahrum etmeyiniz ihtiyacı var ruhumun bu Allah dostunun güllerine İsra hanım buryoguz@gmail.com benim mail adresimize.

 26. İyi günler, Muhterem Hocamızın Allah Dostu der ki 5 diye kitabı var mı

 27. yalnıza çelmeyi gölgesi atar
  belki bi gün anlatarım rüyamda
  belki bi gün gelirse rüyama
  doğrusunu Allah bilir

  1. Hala kuran tefsirini bekliyorum. İnşallah ömrüm Yeter de okuyabilirim nasiplenebiliriz.

 28. Kıymetli Hocam Münir Derman’in kitaplarını almak istiyorum nasıl temin edebilirim

  1. Tabii alabilirsiniz.Sitemizde kitap temini bölümünden isteyebilirsiniz.

   1. İsra9 hanım efendi daha öncede yazdım görmediniz sanırım. Efendi hz. Lerinin 11 ciltlik Kuran ı Kerim icazı tefsiri. Zaman olarak nezamanı bekleniyor bir bilginiz varmı. Birde fransada ünv. Deki atom hakkındaki kitabı sizlerde varmı. Yada nasıl ulaşabiliriz. Birde sizler bu mubareğin ailesisiniz. Bizim için dua edin inşaAllah.

 29. Selamünaleyküm Munir Derman hocamızın tefsir kitabı basıldı mi acaba temin etmemiz mümkün mü

 30. Ben hocamıza çok geç kavuştum Mustafa kayanın kitaplarından ulaşabildim hocamızın kitapları hala mevcutmu nasıl ulaşabilirim

 31. Munir Derman Hazretlerinin orginal cok eski basim kitabi mevcut bende digerlerini kendi imkanlarimla pdf cikti alip satir satir okumustum..gercekten dunyam degisti kesinlikle hakikat Hakta fani olmus bir derya kendisi Allah razi olsun sanirim halifesi yoktu…
  Bu ilim artik ozele indi arayip bulmak gerek

  rica etsem hagi eserleri mecvut sizde
  listesi varmi..?
  Birde Leduni Kuran Tevsiri Insallah bir an once basilir..

 32. Selamlar, Münir Derman hocanın Kur’an tefsiri basıldı mı? Bilgi alabilir miyim?

 33. Merhaba. Tefsir kitabını bekliyoruz yakın mıdır? Umut ede bilir miyiz ?

 34. Selamun aleyküm bana da Münir hocamızın kitaplarını pdf olarak mail adresime gönderebilir misiniz?Gönderenden Allah razı olsun şimdiden.Saygılar

 35. Merhaba..hocamızın kitaplarını almayı çok istiyorum ama hiçbir yerde kitaplarını bulamıyorum..internette eski basımları sahafçılarda var sadece ama onlarda ücreti çok fazla yazıyorlar maallesef alamıyorum..neden yen basım yapılmıyor kitaplarda..bu ahir zamanda birçok kişiye ulaşsa çok daha iyi olmaz mı ?

 36. Dr.Münir Derman hocanın ailesi tarafından böylesine faydalı arşiv niteliğinde bir sayfa ile tesadüfen karşılaşmak beni çok heyecanlandırdı eminim birçok kişiye sağlığında olduğu kadar derman olmaya devam edecektir , Allah sizlerden razı olsun ,Derman hocamızın ise mekanı cennet nuru bol olsun inşAllah , sevgiler saygılar size 🌹

 37. Isra Hanım hayatımda ilk defa gördüm Kuranı Kerim Ledünni Tefsiri ne zaman çıkıyor nasıl temin edebiliriz ? İskandinavya isveç uppsala şehrinde yaşıyorum. Mübarek dedenizin bu eseri ile çok dikkatimi çekti ilk defa böyle bir tefsiri şerifin adı geçiyor. Ladikli Ahmet HUDAI efendi gibi ricali gyab erenlerini okuyup araştırıyorum. 2022 14 12 19 50

  1. Merhaba Veysel bey.
   Kuranı kerim tefsirleri basılmıyor elimizde yok.vakti gelince inşallah ortaya çıkacaktır.bekliyoruz inşallah.Hizmetteyiz Allah’ın izniyle.
   8cilt kitabı mevcut basılıyor ilk basıldığı orjinal şekliyle devam ediyor.
   Siz nasıl göndereceğimizi söyleyin isterseniz ulaştırırız.
   İsra
   05334465110

 38. Merhaba Hocamızın kitaplarını pdf bulabileceğimiz bir siteniz varmıdır.

  1. Maalesef.Kitapların güvenliği ve orjinal kalması açısından bu şekilde yapmıyoruz.
   Anlayışınız için teşekkür ederiz

 39. Selamun aleyküm, çok geç tanıdım mübareği ben doğduğum yıllarda ebedi yaşamına geçiş yapmış.Ayrı bir muhabbetim var Allah ahirette de birlikte olmayı müyesser eylesin.Halen irşad etmeye devam ediyor.Manen çok desteğini görüyorum Allah sırrını mukaddes kılsın. Ben dahi kerametlerine şahit oldum anlatırım ama yok yerden tokadını yemek istemiyorum.Allah muhabbetini bizlerden eksik etmesin böyle güzel insanlar hürmetine Allah bizlere rahmetiyle muamele etsin.
  ——————
  Ondan sonra en sonunda da “lillahil fâtiha” der.

  Hepimiz bir salâvât getiririz Elham okuruz.

  Kime okuyorsun bu Elhamı, cenaze mi var?

  İmam efendi okudu mihrabiye duasını :

  “Subhaneke Rabbike Rabbil izzeti ammayesifun vesalamün alel mürselin velhamdulillahi rabbilâlemin el fâtiha!” dedi. Bir Fâtiha okuyorsun.

  Kime okuyorsun bunu.

  Farkında mısın 50 sene ıı!

  Kime okuyorsunuz soruyorum size.

  Sor istediğin hocaya sor.

  Git sor, En âlim dediğine sor.

  Bu, kitapta yoktur!

  Bu, kitapta yoktur!..

  İçini temizlediğin zaman içinde yazılıdır bu insanın. “Ya Rabbi!

  Ben bu Kur’ân’ı duydum,

  Namazı kıldım,

  Şunu yaptım, bunu yaptım.

  Anlamıyorum ama.

  Şu dilden anlamıyorum ama.

  Bunda ne varsa ben bunları kabul ettim Ya Rabbi…

  Kabul ettim Ya Rabbi!

  Onun için bunun hürmetine Senin bana hediye ettiğin bir dua var ya.

  Haa nedir?

  Elhamdulillahi Rabbülâlemin.

  Âlemlerin Rabbına hamd olsun.

  Âhiret gününün sahibidir.

  Ona kulluk ederim ben!

  Ya Rabbi!

  Beni doğru yoldan bilmem neden ayırma!”

  Kendin için o fâtiha kendin için!..

  O Fâtiha kendin içindir!

  Havaya gitmez onlar.

  Ama bir cenaze için “lillahil fâtiha” o öbür tarafa gider.

  Onu kendimiz için okuyoruz.

  Ama kendimiz için okuyorsak o Fâtiha’nın gireceği yeri…

  Dr.M.Derman(k.s)

 40. Güncel kitaplarının fiyat bilgisi nedir? Kabrine gelirsem ulaşabilir miyim bu kitaplara?

Bir Cevap Yazın